Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Podkreśl naturalne piękno, aby czuć się doskonale. Oferta na Dzień Kobiet [materiał partnera]

Facebook Twitter

Dzień Kobiet możesz mieć każdego dnia, wystarczy oddać się w ręce profesjonalistów i trafić do salonu, który kompleksowo zadba o urodę i podkreśli naturalne piękno. Co trzeba zrobić, aby poczuć się dobrze? W Olimpia Day Spa pod okiem Moniki Hajdziony każda kobieta znajdzie dla siebie rozwiązanie.

Monika Hajdziony: Często zabiegi wykonywane przez specjalistę, czy to kosmetologa, czy lekarza medycyny estetycznej mają na celu korzystnie poprawić urodę. W naszym gabinecie zawsze sięgamy takich środków, aby zachować naturalne proporcje. Środki, jakimi dysponujemy, są dostępne dla każdego, ale ważna jest też odpowiednia wizja i konsultacja z klientem. Finalnie zmierzamy do tego, aby podkreślić naturalne piękno, zredukować pewne mankamenty, jakie przyniósł czas, które też pojawiły się ze względu na jakieś deformacje, albo po prostu natura komuś dała małe usta i trzeba je trochę podkreślić. U niektórych osób proces starzenia widoczny jest znacznie szybciej, dzięki dzisiejszym rozwiązaniom medycyny estetycznej, możemy te procesy w widoczny sposób redukować. Pozytywną opinią klientów cieszą się zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych, które w naturalny sposób mobilizują skórę do większej produkcji kolagenu, jak również zabiegi na bazie kwasu hialuronowego oraz innych technologii jak laseroterapie, które w szybki i widoczny sposób poprawiają jakość skóry.

Radio 90: Czyli konsultacja i rozmowa z klientem.

Monika Hajdziony: W naszym gabinecie jesteśmy zwolennikami odpowiednich ruchów, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Naszym zadaniem jest, aby z naszego gabinetu wypuścić klienta zadowolonego, który zawsze jest naszą wizytówką. Każdy nasz klient przechodzi z nami wizualizację efektów, jakie może uzyskać. Jest to przygotowywane na podstawie planu terapeutycznego. Często ten plan nie budujemy tylko na najbliższe miesiące, ale nawet na lata i dekady, aby klient wiedział, co jest dla niego odpowiednie, kiedy jeszcze nie ma zmarszczek, kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki i co należy robić, aby się one nie pojawiały. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i wykorzystujemy inne technologie, jakie mamy w gabinecie.

Radio 90: No właśnie, jakimi technologiami dysponuje salon Olimpia Day Spa?

Monika Hajdziony: Jeżeli mówimy o zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, są to zabiegi wykonywane przez specjalistów sięgające zakresem od terapii manualnych np. masaż kobido, przez technologie aparaturowe takie jak laser frakcyjny, fala radiowa mikroigłowa, endolifting LPG, oraz inne zabiegi mające kwas hialuronowy, peptydy i inne substancje biorewitalizujące. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego możemy wypełniać i spłycać zmarszczki, świetnie nawilżać skórę i rewitalizować. Oferujemy też zabiegi z zakresu laseroterapii, m. in. laser frakcyjny. Daje nam to możliwości stymulacji skóry, wygładzania naskórka, przy okazji redukujemy przebarwienia i liczne defekty znajdujące się na powierzchni skóry. Kolejna dostępna u nas możliwość poprawy jakości skóry to nici PDO, które odpowiednio liftingują skórę, zagęszczają i tworzą bardziej ujędrniony i poprawiony kontur twarzy.

Radio 90: Pani jest doświadczonym kosmetologiem z ogólnopolskimi osiągnięciami. Już na pierwszy rzut oka widać co u danej osoby należałoby poprawić?

Monika Hajdziony: Zawsze mimo wszystko zapraszam do bezpłatnych konsultacji ze specjalistą. To jest czas, abyśmy mogli przebadać skórę, zobaczyć, w jakiej jest kondycji i doradzić jakie terapie będą najodpowiedniejsze. Często zaczynamy od zabiegów kosmetyki białej, żeby zewnętrznie odpowiednio skórę poprowadzić. Zdarza się, że klienci przychodzą, zależy im na działaniu przeciwstarzeniowym, a z zewnątrz widać, że skóra jest odwodniona, pojawiają się przebarwienia, czasami defekty w kierunku skóry trądzikowej z różnego rodzaju wykwitami. Każda konsultacja w Olimipa Day Spa przebiega wieloetapowo. Na tej podstawie budujemy plan pielęgnacji domowej, bo bardzo ważne jest to, aby łączyć to, co robimy w gabinecie z tym, co robimy w domu. Jest to spójne ze sobą i przynosi najlepsze rezultaty. Doradzamy też naszym klientkom, co warto zmienić w składzie swojej domowej kosmetyczki. Zdarza się, że panie przynoszą swoje kosmetyki, analizujemy składy, produkty czy na pewno one są dobrze dobrane pod kątem rodzaju cery i pod kątem problematyki, jak również tego, czy składniki są odpowiednie. Zdarza się, że jeden składnik potrafi zaburzyć funkcjonowanie skóry i kiedy tylko go wykluczymy, widoczna jest poprawa. Składy poszczególnych kosmetyków są mi dobrze znane dzięki temu, że jestem biotechnologiem kosmetycznym.

Radio 90: Często słyszy się o dodatkach złota, srebra. Słyszymy też o odpowiednich witaminach.

Monika Hajdziony: Każdy składnik w kosmetyku ma swoje określone działanie i to, w jakim on jest stężeniu, będzie decydowało, jaki będzie ostateczny efekt terapeutyczny. Każda skóra wymaga innych składników. Te antyoksydacyjne, witaminowe będą świetnie działać rozświetlająco, regenerująco, natomiast kosmetyki zawierające składniki aktywne np. takie jak wspomniane przez Pana srebro, będą świetnie oczyszczały czy regenerowały. Srebro przyśpiesza gojenie się ran, w przypadku uszkodzeń skórnych sprawia, że skóra szybciej wraca do odpowiedniej kondycji i szybciej się regeneruje.

Radio 90: Inne kosmetyki stosuje się na dzień a inne na noc?

Monika Hajdziony: Zdecydowanie tak. Można powiedzieć, że skóra działa jak nasz organizm. W ciągu dnia jesteśmy aktywni, musimy być odporni na pewne czynniki atmosferyczne. Kremy na dzień powinny zawierać filtry przeciwsłoneczne, składniki zabezpieczające, odbijające promieniowanie ultrafioletowe czy niebieskie, które pochodzi np. z telefonów komórkowych. Z kolei w nocy skóra podobnie jak całe nasze ciało się regeneruje. Potrzebujemy wtedy kremu ze składnikami kwasu hialuronowego, peptydów, aminokwasów, koenzymów.

Monika Hajdziony, szefowa Olimpia Day Spa, Kosmetyczka Roku 2017

Radio 90: Co robić w przypadku skóry, która się łuszczy?

Monika Hajdziony: Wtedy warto sięgnąć po pilingi. Mogą to być pilingi mechaniczne jak np. mikrodermabrazja czy pilingi wykorzystywane w formie kosmetycznej. Bardzo popularne są pilingi chemiczne, cieszące się zaufaniem naszych klientów, są to tzw. kwasy. To pilingi na bazie kwasu migdałowego, salicylowego, glikolowego, będą dobrze skórę przebudowywały i wygładzały. Finalnie taki zabieg też stymuluje nasz kolagen, aby skóra była bardziej jędrna.

Radio 90: Zbliża się Dzień Kobiet. Warto wtedy odwiedzić Olimpia Day Spa?

Monika Hajdziony: Na pewno 8 marca jest takim dniem, aby w szczególny sposób zadbać o swoje piękno. W naszym salonie można skorzystać wtedy z zabiegów relaksacyjnych, odprężając swoje ciało, można sięgnąć po zabiegi, które poprawią naszą urodę, zniwelują pewne mankamenty lub po prostu przyjść i zrobić sobie tzw. Day Spa i zadbać o siebie od stóp po czubek głowy.

Radio 90: Olimpia Day Spa przygotowało ofertę specjalną tego dnia?

Monika Hajdziony: Tak, mówiąc o Dniu Kobiet przygotowaliśmy wiele propozycji.Każdego dnia marca będziemy przekazywać superpromocje na różne zabiegi- dlatego warto nas obserwować w social mediach, na Facebooku i Instagramie. Nasze klientki wiedzą, że przez cały rok są u nas różne atrakcje. Można skorzystać ze strefy dla dwojga i wybrać się z przyjaciółką, mamą, córką na masaż lub skorzystać z organizacji specjalnego wieczoru tylko dla pań. My ze swojej strony przygotujemy specjalną ofertę zabiegową, panie będą mogły skorzystać z naszego zaplecza, można wtedy coś zjeść, pośmiać się we własnym gronie, a w międzyczasie korzystać z naszych zabiegów. Nowością w tym roku są specjalne beauty boxy, które dostarczamy do domów. Dzięki temu można w swoim domowym zaciszu oddać się pielęgnacyjnym zabiegom w towarzystwie np. koleżanek. Dla chętnych można to połączyć ze specjalną ofertą cateringową, coś lekkiego zjeść a w międzyczasie wykonać specjalną maseczkę, wykonać zabieg hand spa na dłonie i zadbać o własną urodę dzięki cennym wskazówkom przygotowanym przez zespół Olimpia Day Spa.

Kontakt:

  • 44-213 Rybnik; Hotelowa 12
  • 534 144 140
  • olimpia@sparybnik.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2022