Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Podróże kształcą. Zaplanuj z nami podróż [ZABAWA w RADIU 90]

Facebook Twitter

Na popołudniową kawę do Krakowa? Na tydzień w czeskie Tatry? A może na dwa tygodnie na praktyki do hiszpańskiej Grenady? Podróże- czy krótkie, czy długie- kształcą, o czym mówili w tym tygodniu w Radiu 90 uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektrycznych w Rybniku. Wrócili z praktyk zawodowych, a my przy okazji pytamy: Gdzie byś chciał pojechać? Gdzie chciałabyś się wybrać? Czego się nauczyć?

Do wtorku (30.11.) czekamy na Wasze pomysły podróży, które kształcą. Napisz nam gdzie chciałbyś pojechać? Czego chciałabyś się nauczyć? Jak zwykle u nas może być na poważnie, a może być z pół żartem- pół serio. Wyjazd do Dijon żeby poznać tajniki ostrej musztardy? A może wypad na Zanzibar, żeby wiedzieć jak być celebrytą?

Do wygrania 3 zestawy, które uprzyjemnią Ci Twoje podróże! Nawet te krótkie autobusem:). Każdy zestaw to słuchawki bezprzewodowe marki JBL oraz powerbank o pojemności 10000 mHa.

Odpowiedz na pytanie: Gdzie chciałbyś/chciałabyś pojechać i czego się nauczyć?

Dziękujemy za udział w zabawie. Konkurs zakończony!

Regulamin konkursu: Podróże_Kształcą

Więcej z życia szkoły na www.zsme.pl i w mediach społecznościowych Na Facebooku i YouTube

Materiał przygotowany w ramach projektu„Europa potrzebuje Branżowców” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Kontakt

  • Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Kościuszki 23
  • 44-200 Rybnik
  • tel.: (32) 422 27 76, (32) 422 92 66. 505 761 524
  • Adres e-mail:sekretariat@zsme.pl

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj