Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

„Podróże małe i duże” czekają na zgłoszenia

Facebook Twitter

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu "Podróże małe i duże". Konkurs jest częścią Festiwalu Podróżników "Rozjazdy" i ma na celu promocję filmów zrealizowanych przez podróżników oraz ma stanowić zachętę dla wszystkich osób zwiedzających świat do dokumentowania swoich wypraw.

Film konkursowy należy umieścić na kanale YouTube, a link do filmu wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: klubkfn@wp.pl. Film nie może trwać więcej niż 5 minut. Termin zgłoszeń filmów upływa 20 lutego 2013 r. Po zatwierdzeniu filmu przez organizatorów, zostanie on umieszczony na oficjalnym kanale YouTube konkursu filmowego. Internetowe głosowanie na najlepszy film będzie trwało od 26 lutego do 18 marca 2013 r.

Szczegółowe warunki zgłaszania filmów, dokładne warunki techniczne filmów i etapy konkursu zawiera regulamin Konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia jest do pobrania ze strony DK Chwałowice.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Konkursu Filmowego Podróże małe i duże dostępne są bezpośrednio u Koordynatora konkursu: Mirosław Ropiak tel. 0 694 432 676 – lub pod adresem e-mail: klubkfn@wp.pl oraz pod nr tel. 032 4215222.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu turystycznego:

  • I miejsce – nagroda o wartości 1000 zł;
  • II miejsce – nagroda o wartości 700 zł;
  • III miejsce – nagroda o wartości 300 zł;
  • Nagroda Publiczności – nagroda o wartości 1000 zł.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj