Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Podsumowanie dnia – czwartek (5.03.)

Facebook Twitter

Co ważnego wydarzyło się w mijającym dniu? Jakie wiadomości zyskały największe zainteresowanie naszych słuchaczy i czytelników? Sprawdź, czym dziś żył region. Oto podsumowanie najważniejszych wydarzeń czwartku.

1. Awantura na środku drogi. Kto ma rację w tym sporze? Kierowca czy pieszy?

Lawinę komentarzy wywołał opublikowany wczoraj (4.03.) film z miejskiego monitoringu w Radlinie. Kamery zarejestrowały zdarzenie, do którego doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Korfantego.

2. Ciało 19-latka znalezione przy drodze. Prawdopodobnie został potrącony

Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj (3.03.) na trasie Racibórz – Brzeźnica.

3. Pieszy potrącony w Bełku jest w stanie ciężkim

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło wczoraj (4.03.) po godzinie 18.00 na ulicy Głównej w Bełku. 37-letni mężczyzna został potrącony w rejonie przejścia dla pieszych przez passata prowadzonego przez 38-latka.

4. Siedem nowych kamer miejskiego monitoringu w Wodzisławiu Śląskim

W sumie porządku pomaga już strzec w mieście 16 kamer. Centrum monitoringu przeniosło się z Urzędu Miasta do Straży Miejskiej przy ulicy Rzecznej.

5. Dziewczyny na rowery! W Rydułtowach ruszyła pierwsza w Polsce cykloklasa

Wychowawcy w SP nr 1 w Rydułtowach kładą nacisk nie tylko na rozwój sportowy. Aby dziewczyny mogły uczęszczać do kolarskich klas, muszą wykazać się także dobrymi wynikami w nauce.

POLECAMY

Dziś (5.03.) „Dzień teściowej”. Jaka jest Twoja teściowa?

To święto ustanowione w naszym kraju w latach 80. Raczej nie jest hucznie obchodzone, ale warto o nim pamiętać i złożyć życzenia swojej teściowej.

Wszystkie wiadomości mijającego dnia znajdziesz TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj