Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Podwójna wpadka traktorzysty w Rudach

Facebook Twitter

Podwójna wpadka traktorzysty w Rudach. Ktoś poinformował policjantów, że po miejscowości porusza się pojazd kierowany przez osobę bez stosownych uprawnień. Mundurowi niezwłocznie przystąpili do akcji i na ul. Rybnickiej zatrzymali 58-latka.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

Tutaj się potwierdziła informacja, gdyż po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych systemach policji figurował, on jako osoba mająca aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, do którego się ewidentnie nie stosuje. Tego dnia nie była to jedyna wpadka 58-letniego traktorzysty, gdyż policjanci również sprawdzili ciągnik, którym się poruszał i policyjne systemy wykazały, że figuruje jako przywłaszczony.

Wartość ciągnika oszacowana jest na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych, a sprawę prowadzi policja w Gorzowie Wielkopolskim. W związku z powyższym kuźniańscy policjanci zabezpieczyli ciągnik rolniczy na parkingu. Teraz o dalszym losie 58-letniego mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za tego typu przestępstwo grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj