Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pogotowie choinkowe! Leśnicy mają dla Was drzewka [ZABAWA w Radiu 90]

Facebook Twitter

Zielone drzewka to symbol Świąt Bożego Narodzenia. W Radiu 90 wraz z leśnikami z Nadleśnictwa Rybnik oraz Nadleśnictwa Ustroń mamy choinki dla tych, którzy nie potrafią sami ich zorganizować. To są choinki dla potrzebujących.

Są takie sprawy, które w tym zwariowanym przedświątecznym czasie mogą umknąć. Bo wszyscy wiemy, że przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia to plan działania na 120 punktów… Jednym z nich jest kupno choinki. Nie wszyscy znajdą czas i pieniądze, by się tym zająć.

Choinki dla potrzebujących

W Radiu 90 spieszymy z pomocą. Znasz kogoś kto potrzebuje świątecznego drzewka, ale nie ma na nie pieniędzy, czy nie ma czasu, żeby się tym zająć? Napisz do nas. To może być osoba prywatna, instytucja, fundacja… W tygodniu przed świętami zrobimy niespodziankę i wraz ze strażakami z OSP dowieziemy potrzebującym choinki z plantacji Nadleśnictwa Rybnik oraz Nadleśnictwa Ustroń. Zgłoszenia zbieramy od czwartku (8.12) do poniedziałku (12.12).

Choinki z dostawą pod dom!

Wypełnij formularz kontaktu, napisz skąd jesteś. W miejscu na odpowiedź napisz kto potrzebuje świątecznego drzewka, przekonaj nas, że właśnie pod ten adres mamy dostarczyć pachnącą choinkę z rybnickich i ustrońskich lasów.

Dziękujemy za zgłoszenia, do zdobywców choinek zadzwonimy, strażacy z OSP Golejów i OSP Ustroń przywiozą drzewa pod wskazany adres, w tygodniu przed Wigilią (19-23.12).

Fundatorem choinek w naszej zabawie są Lasy Państwowe- Nadleśnictwo Rybnik, Rudy Raciborskie, Ustroń

mat.prasowe/ Nadleśnictwo Rybnik

Nadleśnictwo Rybnik

„Zagroda leśnika”, ul. Wielopolska 6 w Rybniku, czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Jak dojechać

Nadleśnictwo Ustroń

Choinki można kupić w punkcie zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Ustroń przy ulicy 3 Maja 108, w dni robocze w godzinach 8.00-15.00, w soboty i niedziele w godzinach od 8.00 do 13.00.

Jak dojechać

Nadleśnictwo Rudy Raciborskie

ul. Rogera 1, 47-430 Rudy Raciborskie

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj