Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pogotowie choinkowe ruszyło! [ZABAWA w Radiu 90]

Facebook Twitter

To są ostatnie dni do Świąt Bożego Narodzenia 2021. Pora na ostatnie sprawy: pieczenie ciasteczek, odbieranie zamówionych prezentów, wyjazd po ryby.... A kto miał zająć się choinką? MY! Spieszymy z pomocą. Nie masz choinki? Pisz do Radia 90.

Są takie sprawy, które w tym zwariowanym przedświątecznym czasie mogą umknąć. Bo wszyscy wiemy, że przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia to plan działania na 120 punktów… Jednym z nich jest kupno choinki.

Kto zapomniał kupić choinkę?

Nie ma sprawy, w Radiu 90 spieszymy z pomocą. Nie masz jeszcze choinki? Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia mamy dla Was choinki z plantacji Nadleśnictwa Rybnik. Napisz do nas, a my w środę (22.12.) na dwa dni przed Wigilią dowieziemy do Was drzewka. Zgłoszenia zbieramy do wtorku (21.12.) do godziny 15.00.

Choinki z dostawą pod dom!

Wypełnij formularz kontaktu, napisz skąd jesteś. W miejscu na odpowiedź napisz kto potrzebuje świątecznego drzewka, przekonaj nas, że właśnie pod Twój adres mamy dostarczyć pachnąca choinkę z rybnickich lasów.

Dziękujemy za zgłoszenia! Kończymy przyjmowanie maili.

Fundatorem choinek w naszej zabawie jest Nadleśnictwo Rybnik

W szkółce leśnej „Zagroda Leśnika” można kilka gatunków świątecznych drzewek m.in. sosnę czarną, świerk pospolity ale także świerki kłujące czy serbskie.

Każdego roku pod koniec listopada słyszę to samo pytanie – kiedy najlepiej kupić drzewko na Boże Narodzenie? Nie ma co do tego żadnej zasady. Można je już przynieść do domu na Mikołaja lub bezpośrednio przed Wigilią. Ważne, aby było świeże, najlepiej osobiście wybrane ze szkółki, bo wówczas będzie się nim można cieszyć długo po Nowym Roku

– przekonuje Hanna Beśka, leśniczy ze szkółki „Zagroda leśnika” dodając, że ceny za 1,5-2 m drzewko zaczynają się od 36 złotych. Choinki są w sprzedaży do 23 grudnia.

mat.prasowe/ Nadleśnictwo Rybnik

Kontakt

„Zagroda leśnika”, ul. Wielopolska 6 w Rybniku

+48 32 422 23 72
+48 662 258 246
[email protected]

Jak dojechać

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2024