Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pogotowie kosmetyczne Radia 90. Finał zabawy!

Facebook Twitter

Czy w grudniu, przed świętami, macie czas na relaks? Ela, Magda, Bożena i Ewa za opis swojego domowego spa zdobyły w Radiu 90 nagrody.

Fot. facebook.com/sparybnik

Moje domowe spa to moja malutka łazienka- napisała do nas Ewa z Jastrzębia: Pomimo małych rozmiarów, można się w niej zrelaksować oraz odprężyć:

Mój dzień relaksu i wyciszenia to dzień, który nie zdarza się zbyt często, ale jak się już zdarzy to jest na całego. Zaczynam od poleżenia w wannie z dużą ilości piany, mleczka oraz soli. Oczywiście wokół pali się wiele świec i leci spokojna, wyciszająca muzyka. Do ręki biorę ulubione kryminalne powieści. Relaks dla ciała oraz uszu. Mogłabym tak leżeć w nieskończoność, ale woda szybko robi się zimna. Po takim relaksie, to w sumie nic mi się już nie chcę, bo jest mi tak błogo. Potem wmasowuje w ciało nawilżające masło, które ma działanie nawilżające i ujędrniające, by zapewnić mojej skórze tego czego najbardziej jej potrzeba. Potem zajmuje się twarzą.. no i tu najpierw muszę się pobrudzić, by potem wyglądać promiennie, świeżo i młodo  I tak dalej i dalej… dalej….dłonie, stopy, włosy..

Słuchaczka podpisana jako Wanilia pisze tak: Domowe relaks i skóra pachnie zmysłowością:

Kobietką jestem zmienną nie udając nikogo z głową uniesioną wysoko ku słońcu mimo zmagań z chorobą :( Dla mnie to po części zmaganie się z chorobą nowotworową, pewien etap mam za sobą, operacja, chemia, stała kontrola wszystko to ogromnym bagażem jednak jestem i kocham życie zwłaszcza teraz gdy muszę uważać na wszystko i wszędzie. Staram się być szczęśliwa to czyni moje życie łatwiejszym. Każdy wiek ma swoje prawa wiem wiem jednak każda zmarszczka to znak, że jestem dojrzała a zarazem piękna :) Pragnę aby ponownie spoglądając w lustro o poranku, wiosną powiedzieć sobie jestem ładna i uśmiechnięta. Czy to możliwe? Myślę, że tak, przy odrobinie wkładu własnego oraz wyjątkowych stymulatorach odżywczych. Warto to jednak zrobić, by cieszyć się na dłużej piękną, młodą i pełną blasku cerą! Kobietą być w słońcu lśnić, radosną promienną i czasem w cieniu drzew zamyśloną. (…) Pielęgnuję swoją kobiecość, będąc silna, szczęśliwa, mądra i dbam o siebie najmocniej jak potrafię. Wierzę, że mogę zmienić wszystko, uwierzyłam w siebie i kocham siebie samą jak najlepszą przyjaciółkę.

Magda ogłasza: Moje domowe spa to chwila przyjemności dla siebie.

Etap pierwszy – pielęgnacja czyli maseczki, kremy.. etap kolejny – makijaż czyli to co najlepsze – z dodatkiem chłodnej lemoniady ;) ten czas może trwać wiecznie.

Świetne zdjęcia wysłała do nas Elżbieta: A u nas w domu dzieje się gdy opiekuje się dziewczynami babcia. Wszystko na załączonych zdjęciach.

Dziękujemy za maile i zabawę!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022