Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

„Pokaż, co potrafisz” w Domu Kultury w Niedobczycach

Facebook Twitter

W Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach odbędzie się kolejna, czwarta już edycja imprezy "Pokaż, co potrafisz". Widzowie będą mieli okazję podziwiać talenty rybnickich dzieci i młodzieży. Do tej pory na scenie DK w Niedobczycach prezentowali się nie tylko młodzi wokaliści oraz tancerze, ale także gimnastycy, kabareciarze, pojawił się także utalentowany "ukladacz koszul" na czas.

To już czwarta edycja imprezy, w trakcie której widzowie będą mieli okazję podziwiać talenty rybnickich dzieci i młodzieży. Zdobywcą pierwszego miejsca w 2008 r. był śpiewający Rafał Kozik, w 2009 r. zwyciężyła „godająco po śląsku” Anna Kwiatoń, zaś rok temu laureatką pierwszego miejsca została Helena Kozub, która zaśpiewała i zagrała na gitarze.

Laureatami pierwszej edycji byli m.in. chłopcy z Kabaretu „Suche Kluski”, który od tej pory działa pod patronatem DK w Niedobczyce. Jedym z wyróżnionych był tez młodzieżowy zespół „Balans”, który również współpracuje z niedobczycką placówką.
W drugiej połowie października odbyły się eliminacje w rybnickich szkołach podstawowych oraz gimnazjach. Wyłonieni w eliminacjach będą mieli okazję zaprezentować swój TALENT w trakcie Gali Finałowej w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach w niedzielę 11 listopada. Początek imprezy o godz. 17.00. Atrakcje i niespodzianki zapewnione.

W trakcie imprezy zaplanowano występ gwiazdy wieczoru, która jest zespół AKURAT. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie DK Niedobczyce od 5 listopada.

Organizatorami imprezy są Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach, Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży SIM, Radny Rady Miasta Rybnika Henryk Cebula. Współorganizatorami są dyrekcje rybnickich szkół, w których zostały przeprowadzone eliminacje do konkursu.

Zobacz:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 czerwca 2020