Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pokaż za czym tęsknisz. Konkurs na prezentację multimedialną „Znów będzie przepięknie!”

Facebook Twitter

Kiedy wracamy myślami do czasu sprzed pandemii, zaczynamy doceniać codzienność, która wcześniej nie wydawała nam się tak atrakcyjna…Dlatego MCK ,,Integrator'' w Skoczowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie „Znów będzie przepięknie”.

Dzień szczęścia
fot.pixabay.com

Tęsknimy za spotkaniami z bliskimi, za rodzinnymi uroczystościami i kontaktami towarzyskimi. Nie możemy doczekać się czasu, kiedy znowu będziemy mogli spakować plecak, by ruszyć w podróż. Chcielibyśmy skakać pod sceną na koncercie i tańczyć na imprezie w klubie. Jesteśmy gotowi na powrót na siłownię, by spalić kilogramy zgromadzone podczas izolacji. Chcemy wrócić do pracy w biurze, a nawet na lekcje do szkoły – choć nigdy, nawet nie przypuszczaliśmy, że właśnie to będzie naszym największym marzeniem.

-pisze Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie i zachęca wszystkich pełnoletnich mieszkańców gminy Skoczów do wzięcia udziału w konkursie „Znów będzie przepięknie”. Wystarczy stworzyć prezentację multimedialną i pokazać za czym tęsknimy, głównie od czasu nałożenia obostrzeń, , czyli 11.03.2020 r. Do wygrania nagrody pieniężne w wysokości nawet 600 zł!

  • Tematyka pracy musi przynajmniej w 50% obrazować treści związane z kulturą np. tęsknotę za kinem, teatrem, koncertami.
  • Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie PowerPoint (pakiet programu Microsoft Office) bądź w programie Impress (pakiet OpenOffice).

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania na stronie internetowej MCK „Integrator”.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj