StartKultura Się dzieje Wiadomości Wiadomości dnia

Pokazy gimnastyczne w Żorach

Przed nami kolejny już Festiwal Gimnastyki i Akrobatyki Sportowej:

Udało nam się zaprosić aktualnych zwycięzców jest to duet Duo Destiny, polsko-portugalska para. Wystąpią w dwóch specjalnie przygotowanych pokazach. Obok tych gwiazd, zobaczymy już stałego uczestnika naszego programu to jest Acro Team Silesia grupa akrobatów z AZS Katowice. Zobaczymy również półfinalistkę „Mam Talent” z przed dwóch lat Panią Aleksandrę Bednarz, która razem z Łukaszem Świrkiem, również stałym bywalcem festiwalu, zaprezentują się i solowo i w duecie. Zobaczymy także Anne Węklar jest to akurat nowa osoba u nas wykona wspaniały układ w akrobatyce powietrzne.

-zapowiada Arkadiusz Stanula, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Ale gwiazd i pokazów będzie dużo więcej:

Będzie Alicja Jaruk, specjalizująca się w pole-dance, będzie Jacek Marks i Paweł Pater to z kolei wykonawcy z Warszawy, którzy pokażą niezwykłe umiejętności żonglerki. Warto przyjść bo naprawdę, będzie niesamowity w tym roku festiwal gimnastyki. Przy okazji, wypadkowi poważnemu uległ jeden z artystów, który występował u nas dwukrotnie Pan Patryk Niekłań, przewidujemy podczas festiwalu przeprowadzić akcję charytatywną, mającą na celu wsparcie, powrotu do zdrowia Patryka.

Początek festiwalu w sobotę (6.04.) o 17.30.

Zostaw komentarz