Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja podsumowała drogowe interwencje ostatnich dni

Facebook Twitter

W święta o bezpieczeństwo kierowców na śląskich drogach dbało ponad dwa tysiące policjantów. W tym okresie doszło do 10 wypadków drogowych oraz 107 kolizji. Wśród poszkodowanych są również mieszkańcy naszego regionu.

W wigilię rano w Czerwionce-Leszczynach kierująca fordem, 27-letnia mieszkanka Rybnika, najechała na tył stojącego i oczekującego na wolny przejazd chevroleta. W wyniku zderzenia ford stoczył się ze skarpy, a kierująca z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Tego samego dnia popołudniu w Palowicach na ulicy Wiejskiej jadący motocyklem Yamaha 18-to latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i wywrócił się. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Jak się okazało prowadził jednoślad nie mając do tego wymaganych uprawnień.

W Istebnej auto wjechało w przewrócone na drogę przez wiatr drzewo. W jego tył uderzył nadjeżdżający kolejny pojazd. Z ogólnymi obrażeniami do szpitala trafiła kierująca skodą 29-latka i jej 4-letnie dziecko. W święta na śląsku zatrzymano ponad 50 pijanych kierowców, w ponad 400 samochodach kierowcy nie mieli zapiętych pasów bądź przewozili dzieci bez wymaganych fotelików.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj