Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja poszukuje sprawcy napadu na stację paliw w Raciborzu i publikuje jego rysopis

Facebook Twitter

Do napadu doszło w środę (2.05.) około godziny 16:10, zamaskowany mężczyzna wszedł na stację paliw przy styku ulic: Rybnicka - Szkolna w Raciborzu, grożąc nożem pracującej na stacji kobiecie, zabrał pieniądze w kwocie kilkuset złotych. Oddalił się ulicą Szkolną. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć informacje w tej sprawie.

 

Rysopis napastnika:

Mężczyzna wzrostu około 180 – 185 cm, w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, niebieskie oczy, jasna karnacja twarzy, ubrany był w polar koloru ciemnego, spodnie koloru biało – niebieskiego, na głowie miał założoną perukę koloru ciemnego na twarzy miał chustę zakrywającą usta i nos.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny lub posiadające informacje na temat zdarzenia, policja prosi o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu przy al. Bosackiej 42, lub telefoniczny pod nr : 32 459 42 55, 997.

Mundurowi zwracają się także do wszystkich kierowców, którzy tego dnia przejeżdżali w/w ulicami, a w swoich samochodach mają zainstalowane urządzenie nagrywające obraz (kamery) o sprawdzenie zapisu i w razie ujawnienia nagrania opisanego powyżej zdarzenia o przekazanie informacji do Wydziału Kryminalnego raciborskiej komendy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj