Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja szuka kierowcy. Jechał chodnikiem – potrącił pieszą

Facebook Twitter

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków wypadku, do którego doszło we wtorek 21 maja na ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja szuka kierowcy
Fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Policja szuka kierowcy hulajnogi. Odjechał z miejsca zdarzenia

Mężczyzna, jadąc na hulajnodze po chodniku dla pieszych, potrącił pieszą. Świadkowie lub osoby posiadające informacje na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Do zdarzenia doszło 21 maja 2024 roku między godziną 17:00 a 18:00, na ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna jadący hulajnogą elektryczną w kierunku ulicy Podhalańskiej potrącił 17-letnią dziewczynę, która poruszała się chodnikiem dla pieszych od ulicy Podhalańskiej w kierunku ulicy Wielkopolskiej. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy jastrzębiance.

Młoda dziewczyna po udzieleniu pierwszej pomocy przez przechodzącą obok kobietę, sama udała się do miejsca zamieszkania. Rodzice, widząc obrażenia nogi oraz twarzy natychmiast udali się z córką do szpitala. Jastrzębianka w związku z odniesionymi obrażeniami pozostała w szpitalu.

W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt wszystkich świadków, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, w szczególności kobietę, która udzieliła 17-latce pierwszej pomocy. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 47 85 542 55, 47 85 542 38 lub e-mail: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj