Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja szykuje się na korki przy kopalni Sośnica

Facebook Twitter

Rusza druga tura pobierania od górników próbek do badań. Gliwicka policja już teraz przestrzega przed utrudnieniami, jakie mogą wystąpić na drogach w pobliżu KWK Sośnica oraz hali widowiskowo- sportowej Arena.

Od jutra (15.05.) w pobliżu tych obiektów ruchem kierować będą policjanci i pojawi się tam sporo samochodów górników, którzy przyjadą na wymazy. Przewidywany termin prowadzenia badań to piątek i kolejne dwa dni weekendu. Utrudnienia mogą powstawać w godzinach od 9.00 do 22.00.

Przejazd ulicą Kujawską do Panewnickiej może być wstrzymywany w przypadku, gdy przy hali nie pomieszczą się ustawiające się tam w kolejce na parkingach samochody. Policjanci będą reagować elastycznie i dostosowywać się do aktualnej sytuacji. Innymi słowy, przewidywać należy, że w niektórych godzinach ruch Kujawską będzie się odbywał normalnie, a w innych kierowców skieruje się na objazdy.

– informuje policja z Gliwic. Również kierowcy jadący w stronę ulicy Błonie (czy to od strony Pszczyńskiej, czy Kujawskiej) mogą napotkać na utrudnienia. Sugerowana możliwość przejazdu ulicą Dolną i Pocztową w Ligocie Zabrskiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj