Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja w Jastrzębiu pożegnała swojego szefa. Komendant Jordan na emeryturze

Facebook Twitter

Mł. insp. Mirosław Jordan odszedł na emeryturę po 29 latach służby. Zaczynał swoją karierę w Komendzie Rejonowej w Rybniku. W piątek (11.09.) jego wyjściu z pracy towarzyszyły policyjne syreny.

www.jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Mirosław Jordan służbę w policji rozpoczął w Komendzie Rejonowej w Rybniku 1 września 1991r. W 1996r. został dzielnicowym, a w 1999r. awansował na stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Kolejny krok w karierze to objęcie po czterech miesiącach stanowiska Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji. W 2006 r. awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji. W lipcu 2015r. został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku, a w grudniu tego samego roku I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w tej samej jednostce. W kwietniu 2018r. zostały Panu Komendantowi powierzone obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju, aby we wrześniu Pan Komendant mógł objąć stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Komendant Jordan służąc w policji, kontynuował swoje sportowe pasje – bieganie, jazda na rowerze, reprezentował polskie służby mundurowe na turniejach piłki nożnej.

Mł. insp. Mirosław Jordan żegnając się z jastrzębską jednostką, podziękował policjantom za wspólną służbę, a pracownikom służby cywilnej za współpracę i okazane wsparcie. Niezwykle wzruszające wydarzenie, pełne szczerych życzeń i podziękowań. Na pierwszy plan, oprócz znakomitej organizacji pracy i wykonywania obowiązków służbowych, wysuwa się osobowość Pana Komendanta – człowieka wrażliwego, otwartego, społecznika.

– czytamy na stronie policji w Jastrzębiu.

W trakcie opuszczania przez Komendanta murów budynku zaczął padać deszcz, który tak bardzo odzwierciedlał smutek, który panował w sercach żegnających policjantów i pracowników.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj