Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Policjanci z Cieszyna szukają bandyty okradającego sklepikarzy

Facebook Twitter

Policjanci z Cieszyna poszukują sprawcy trzech rozbojów w placówkach handlowych w tym mieście. Dwa z nich wydarzyły się w grudniu - pierwsze 12 grudnia na ul. Zamkowej, drugie 18 grudnia na ul. Szerokiej w Cieszynie. Ostatni rozbój miał miejsce 10 stycznia po południu na ul. Stary Targ.

O ich dokonanie śledczy podejrzewają  jednego, nieustalonego dotąd sprawcę. Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów ustalono, że mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm. Sprawca wchodząc do placówek groził pokrzywdzonym nożem, po czym zabierał pieniądze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2020