Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci z Pawłowic odzyskali 3 skradzione samochody

Facebook Twitter

Policjanci z Pawłowic odzyskali 3 skradzione pojazdy, zatrzymali także 2 odpowiedzianych za kradzieże mężczyzn. Odzyskane pojazdy trafiły do właścicieli.

fot.slaska.policja.gov.pl

21 września 2021 roku z parkingu przy ulicy Polnej w Pawłowicach skradziono samochód osobowy marki Volkswagen Golf IV. Już po niespełna tygodniu policjanci namierzyli go w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejscu zabezpieczyli pojazd oraz ślady mogące posłużyć do ustalenia sprawcy kradzieży. Mundurowi przeprowadzili wiele ustaleń, w efekcie których już po tygodniu od kradzieży zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Z ustaleń kryminalnych jednak wynikało, że podczas kradzieży młody mężczyzna miał wspólnika, który już kolejnego dnia także został zatrzymany. 25-latek miał jeszcze więcej na swoim sumieniu. W nocy z 20 na 21 września 2021 roku włamał się w Cieszynie do zaparkowanej mazdy 323f, a wcześniej w Skoczowie ukradł bmw. Mężczyzna odpowie za kradzież i kradzieże z włamaniem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj