Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policyjna obława w powiecie cieszyńskim. Włamywacze zostali zatrzymani

Facebook Twitter

Zatrzymanie podejrzanych o włamanie do domu na terenie powiatu cieszyńskiego. Skradziono również samochód i wyposażenie mieszkania, straty oszacowano na 100 tysięcy złotych.

fot. cieszyn.policja.gov.pl

Śledczy z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej uzyskali informację, że na terenie Wapienicy w jednym z magazynów może znajdować się skradziony na terenie powiatu cieszyńskiego osobowy Volkswagen Golf VII. Miały też tam przebywać osoby mogące mieć związek z tą kradzieżą. Na miejscu stróże prawa znaleźli skradziony kilka dni temu samochód. Byli tam także dwaj mężczyźni 38-latek z Bielska-Białej i 28-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego oraz 29-letnia bielszczanka. W czasie przeszukania magazynów mundurowi poza skradzionym volkswagenem znaleźli jeszcze wyposażenie mieszkania pochodzące z włamania. Po zabezpieczeniu dowodów skradziony pojazd trafił do właścicielki, a podejrzewana o popełnienie przestępstwa trójka do policyjnej izby zatrzymań.

fot. cieszyn.policja.gov.pl

Śledczy ze skoczowskiego komisariatu ustalili udział poszczególnych osób w zdarzeniu i przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 38-letniemu bielszczaninowi. Za przestępstwo może trafić za kraty nawet na 10 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023