Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policyjni muzycy dali koncert w Jastrzębiu-Zdroju. Były owacje na stojąco [FOTO]

Facebook Twitter

Owacjami na stojąco zakończył się wczorajszy (30.03.) koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju. W Sali Koncertowej zagrali policyjni muzycy, reprezentujący Orkiestrę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Policyjni muzycy, reprezentujący Orkiestrę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, zagrali w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia imieniem profesora Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju. Towarzyszyły im gościnnie dwie uczennice ze Szkoły Muzycznej w Katowicach. Artyści dali koncert w Sali Koncertowej, gdzie wszystkich gości osobiście powitała Wicedyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju Marianna Lubińska. Wśród wielu gości, obecnych podczas tego wyjątkowego wieczoru, był także Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju nadkomisarz Tomasz Hynek. Służby mundurowe reprezentował także Komendant Miejski Policji w Żorach młodszy inspektor Mariusz Klepek. Obecni byli również przedstawiciele władz samorządu lokalnego, straży pożarnej, uczniowie szkoły oraz mieszkańcy. Podczas występu orkiestra zagrała kilkanaście utworów, podczas których swój popis dali poszczególni członkowie zespołu.

Występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zakończył się owacjami i brawami na stojąco. Publiczność długo oklaskiwała policyjnych muzyków, którzy zrewanżowali się jej bisem, dopełniając w ten sposób wyjątkowo przyjemny wieczór.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj