Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policyjny pościg ulicą Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował fiatem pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Kierowca na widok radiowozu zaczął uciekać. Pomimo nadawanych sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, nie zatrzymywał się do kontroli. Pasażerka okazała się być osobą poszukiwaną. O dalszym losie 31-latka zdecyduje prokurator i sąd.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

W sobotę (28.11.), parę minut przed północą, podczas patrolowania ul Gagariny, policjanci zauważyli kierującego fiatem, w którym poruszały się trzy osoby. Mundurowi udali się za pojazdem celem zatrzymania do kontroli. Policjanci użyli sygnałów uprzywilejowanych w celu zatrzymania do kontroli drogowej, jednakże kierujący nie miał zamiaru się zatrzymać. Zwiększył prędkość i zaczął uciekać drogami gruntowymi. Mundurowi szybko zatrzymali kierującego fiatem, to 31-letni mieszkaniec Jastrzębia.

Mężczyzna był trzeźwy. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach komputerowych ustalono, że ma orzeczony dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami. Samochód nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC. Jedna z pasażerek, 17-letnia jastrzębianka okazała się być osobą poszukiwaną w celu doprowadzenia do Zakładu Opiekuńczego. O dalszym losie młodego kierowcy zdecyduje prokurator i sąd.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj