Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Polowy: Nie otrzymałem wotum zaufania przez pandemię

Facebook Twitter

Nie otrzymałem wotum zaufania przez pandemię - oświadczył w piątek (31.07.) prezydent Raciborza Dariusz Polowy. Jak już was informowaliśmy, gospodarz miasta na ostatniej sesji nie uzyskał wotum zaufania. Radni w tej sprawie byli podzieleni. 11 było "za", tylu samo "przeciw", a jedna osoba wstrzymała się od głosu.

Od wczoraj (30.07.) prosiliśmy o komentarz prezydenta Polowego, usłyszeliśmy go dopiero dziś (31.07.) podczas konferencji, gdzie wygłosił oświadczenie.

Tłumaczenie może być zaskakujące, bo prezydent Raciborza Dariusz Polowy oświadczył, że jakość współpracy pomiędzy nim a niektórymi radnymi mogła w ostatnim czasie ulec pogorszeniu nie wskutek złej woli, ale z ograniczenia odbywania osobistych spotkań w związku z obostrzeniami wynikającym z epidemii koronawirusa. Polowy dodał, że głosy przeciwne będą dla niego mobilizujące i deklarował chęć współpracy ze wszystkimi radnymi.

Drzwi mojego gabinetu były, są i będą otwarte dla wszystkich radnych i mieszkańców.

– mówił prezydent. Obecny na konferencji wiceprezydent Michał Fita podkreślił, że w jego klubie nie ma rozłamu i deklaruje chęć współpracy, mimo że dwóch radnych koalicji głosowało przeciwko udzieleniu prezydentowi Polowemu wotum zaufania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022