Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Polscy skoczkowie narciarscy gotowi do sezonu

Facebook Twitter

Z nadziejami przystępują do nowego sezonu. Polscy skoczkowie zaprezentowali się w poniedziałek (12.11.) w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Kadra na czele z liderem, Kamilem Stochem, ma za sobą długie przygotowania do rozpoczynających się za kilka dni zmagań. Zawodnicy oddali od 450 do 550 skoków. Trener Łukasz Kruczek jest pełen optymizmu.

– mówił Radiu 90 Łukasz Kruczek. „Konkretny plan na ten sezon został wyznaczony” – dodaje prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner:

O określone cele powalczy najlepszy polski skoczek, Kamil Stoch:

Na dobre występy liczy także jeden z czołowych zawodników kadry, skoczek Wisły Ustronianki, Piotr Żyła. W styczniu w Wiśle, podczas zawodów Pucharu Świata, będzie walczył przed swoją publicznością:

„Wisła zasłużyła na to, by gościć najlepszych skoczków świata. Skocznia już wkrótce będzie gotowa” – dodaje wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego, Andrzej Wąsowicz:

W Internecie bilety na Puchar Świata w Wiśle już się rozeszły, ale uwaga jest jeszcze szansa na dostawienie przy skoczni trybuny, a to może oznaczać, że w sprzedaży znajdzie się kolejnych tysiąc biletów, decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych dniach. W Wiśle był Robert Krzyżaniak.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2024