Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Polska Janis Joplin i lider kultowego zespołu Ścigani. Szykuje się imprezowy październik w restauracji „Texas” [materiał partnera]

Facebook Twitter

Po bardzo energicznym koncercie zespołu Box Canyon, restauracja "Texas" w Żorach nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne koncerty na żywo z wyjątkowymi artystami. Przed nami występy Eli Dębskiej, która została okrzyknięta polską Janis Joplin oraz Macieja Lipiny, lidera i wokalisty zespołu Ścigani a także głównego aktora słynnego spektaklu „Skazany na Bluesa”.

Koncert zespołu Box Canyon w restauracji "Texas" w Żorach

W najbliższą sobotę (02.10.) w restauracji „Texas” wystąpi Ela Dębska z zespołem. Okrzyknięta przez media polską Janis Joplin. Przez lata występowała z Maciejem Zembatym w słynnych interpretacjach piosenek Cohena.Ponadto z powodzeniem realizowała własne projekty. Aktorka znana z wielu popularnych seriali, nauczycielka śpiewu, genialna wokalistka. Bardzo ekspresyjna. Obecny jej skład zespołu łączący doświadczenie i ekspresję młodych, zdolnych muzyków gwarantuje podróż po najlepszych obszarach historii muzyki. Początek koncertu o godzinie 20.00. Zobacz występy Eli Dębskiej:

Ela Dębska – „Kochałam cię dziś rano”

Ela Dębska śpiewa Utwór Janis Joplin

 

Zobacz zaproszenie Eli Dębskiej w mediach społecznościowych:

Kolejny muzyczny hit restauracja „Texas” szykuje także na 9 października. O godzinie 20.00 wystąpi ze swoim zespołem Maciej Lipina. Jego pozycja na rynku muzycznym jest niepodważalna. Lider i wokalista kultowego zespołu Ścigani, współautor wielu projektów muzycznych i główny aktor słynnego spektaklu Teatru im. Wyspiańskiego w Katowicach „Skazany na Bluesa”. Na koncercie w „Texasie” zaprezentuje wszystkie swoje największe przeboje, a nie jest ich mało i oczywiście repertuar ze słynnego spektaklu „Skazany na Bluesa”.

Posłuchaj możliwości wokalnych Macieja Lipiny:

Przed nami nowy utwór Macieja Lipiny nagrany razem z Gutkiem. Zobacz zapowiedź:

„Stwardnieje Ci łza” lada dzień!

Gratką dla fanów dobrej muzyki jest to, że można nabyć karnety na koncerty w bardzo promocyjnej cenie! Olbrzymia moc energii i wspaniałej muzyki za cenę… dwóch dużych z pianką. Warto śledzić media społecznościowe restauracji „Texas”, tam sporo wiadomości o zbliżających się koncertach, aktualnych promocjach i zabawach: Instagram, Facebook

Bilety na zbliżające się koncerty: TUTAJ.

O zbliżającym się wydarzeniach, zmianach i ofercie restauracji „Texas” rozmawialiśmy z nowym właścicielem, prezesem spółki „Restauracje Staropolskie” Grzegorzem Winczewskim.

Radio 90: Przed nami kolejne dwa wyjątkowe koncerty w restauracji Texas”.

Grzegorz Winczewski: Tak, w najbliższą sobotę (02.10.) wystąpi razem z zespołem u nas Ela Dębska. Jest aktorką, wokalistką, nauczycielką śpiewu. Z tego, co wiem, niedawno wrócili z trasy koncertowej w Niemczech. Ma taki głos, że jak się zamknie oczy, to jakbyśmy Janis Joplin słyszeli śpiewającą na żywo.

Radio 90: Tydzień później kolejny koncert.

Grzegorz Winczewski: Kolejny koncert także w sobotę (09.10.) i także o godz. 20.00. Na naszej scenie wystąpi kolejna perełka polskiej muzyki, przyjedzie Marcin Lipina z zespołem. Warto do nas zaglądać, bo już mamy pomysły na kolejne koncerty, niebawem ogłosimy, kto to będzie. Ponadto 08.10 kolejne duże wydarzenie w restauracji Texas”. Organizujemy I Ogólnopolski Zlot Fanów The Rolling Stones. W ramach wydarzenia zaprosiliśmy trzy zespoły, które będą wykonywały covery Stonesów, AC/DC i Led Zeppelin.

Radio 90: Restauracja Texas proponuje nie tylko koncerty.

Grzegorz Winczewski: Codziennie od godziny 7.00 rano można do nas przyjechać na śniadanie podawane w standardzie hotelowym, dodam, że sam hotel mamy w najlepszym standardzie w okolicy. Następnie mamy lunche, obiady. Kuchnia u nas pracuje do godziny 22.00, więc codziennie można do nas wpaść coś zjeść. dodatkowo, w każdy piątek zapraszamy do pubu OldWest na karaoke, które już się staje taką tradycją u nas.

Koncert zespołu Box Canyon w restauracji „Texas” w Żorach

Radio 90: Jaką kuchnię proponujecie?

Grzegorz Winczewski: Są to dania kuchni amerykańskiej: steki, żeberka, hamburgery, skrzydełka. Mamy też dania kuchni polskiej i śląskiej. Jesteśmy na Śląsku, lubimy te smaki, dlatego też proponujemy takie dania. Są to dania główne, po kolacje, zimne płyty, desery.

Radio 90: Restaurację Texas można odwiedzać przez cały rok.

Grzegorz Winczewski: No właśnie mało kto o tym wie, że restauracja Texas działa przez cały rok, nie tylko w sezonie, kiedy otwarte jest miasteczko TwinPigs. Miasteczko będzie czynne do połowy października, wszystko też uzależnione jest od pogody. Można przyjechać i spędzić tu cały dzień i całą noc. Po sezonie nasza restauracja wraz z pubem i hotelem działa dalej i będzie miała Państwu wiele do zaproponowania.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Grzegorz Winczewski: Dziękuję i zapraszam w nasze progi.

 

Kontakt

Hotel Texas

  • ul. Katowicka 24
  • 44-240 Żory

Recepcja Hotelu Texas

  • recepcja@hoteltexas.pl
  • +48 32 41 60 888
  • +48 533 863 020

Restauracja Texas

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj