Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Polska wersja plakatu do filmu „Podróż na sto stóp” będzie promowała go na świecie [foto+wideo]

Facebook Twitter

Steven Spielberg i Oprah Winfrey zachwycili się polskim pomysłem na plakat do wyprodukowanego przez nich filmu. Ich zachwyt podzielili także zagraniczni dystrybutorzy, którzy właśnie nim postanowili promować pierwszego poważnego kandydata do przyszłorocznych Oscarów.

Polski plakat „Podróży na sto stóp” wkrótce będą podziwiać widzowie w Ameryce Południowej (m.in. w Brazylii i Argentynie) oraz w Korei Południowej.

Reżyseria: Lasse Hallström („Czekolada”, „Co gryzie Gilberta Grape’a“, „Wbrew regułom“)

Obsada:

  • Helen Mirren („Królowa”, „Red”)
  • Om Puri („Wojny domowe““)
  • Manish Dayal („Uczeń czarnoksiężnika”)
  • Charlotte Le Bon („Yves Saint Laurent“, „Dziewczyna z lilią”)

Gatunek: komedia obyczajowa

Produkcja: USA 2014

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Ekranizacja bestsellerowej powieści wyprodukowana przez OPRAH WINFREY i STEVENA SPIELBERGA.

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

Podróż na sto stóp – zwiastun

źródło: Monolith Films

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj