Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akcja charytatywna. Pomaganie przez kupowanie w Focus Park Rybnik

Facebook Twitter

Dziś (19.02.) oraz w sobotę (20.02.) robiąc zakupy w galerii otrzymujesz dodatkowe bony do wykorzystania na kolejne zakupy, ale możesz też wesprzeć akcję charytatywną zorganizowaną przez centrum handlowe Focus Park, głosując na jedną z trzech organizacji. Na czym to polega?

fot. focuspark.pl

Głosowanie będzie miało dynamiczną formę:

 • każdy uczestnik będzie wrzucał dwie piłeczki do specjalnego boxu, który stanie tuż przy stoisku promocyjnym;
 • kolor piłeczki ma ogromne znaczenie, gdyż jest przypisany do danej organizacji.

Oto fundacje, na które można oddawać głos:

 • Fundacja mALI Wspaniali – Fundacja działająca na rzecz Oddziału Pediatrycznego w Rybniku, dba o to, aby mali, dzielni wojownicy, mieli możliwość hospitalizacji w jak najlepszych warunkach – leczenia przez uśmiechnięty personel, w kolorowych salach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.
 • Fundacja Pet Petrol Rybnik – Fundacja Pet Patrol Rybnik to grupa osób, których połączyła wspólna pasja: ratowanie zwierząt skrzywdzonych przez człowieka, bezdomnych, chorych. Potrzebujące zwierzęta, które trafiają pod skrzydła Fundacji, są otaczane opieką, leczone, a kiedy są już gotowe do adopcji, wolontariusze szukają dla nich nowych domów.
 • Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie powstała z inicjatywy lekarzy i pielęgniarek pracujących w medycznym hospicjum domowym. Jednym z głównych celów tejże organizacji jest promocja opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Akcja oddawania głosów trwać będzie także podczas kolejnych akcji pro-sprzedażowych organizowanych na terenie CH Focus Park w okresie od lutego do maja. Po zakończeniu ostatniej akcji, oddane przez ich uczestników głosy zostaną policzone i zostaną przekazane im kwoty darowizn według zajętego przez daną organizację miejsca.

Jakie będą to kwoty?

 • Za zajęcie I miejsca – kwota 3.000,00 zł
 • Za zajęcie II miejsca – kwota 2.000,00 zł
 • Za zajęcie i III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Regulamin akcji charytatywnej w całości zamieszczony jest TUTAJ.

„Kasa wraca, to się opłaca”, czyli promocyjny weekend

Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak! Focus Park zaprasza również wszystkich do wzięcia udziału w akcji promocyjnej. Do rozdania jest 300 voucherów o łącznej wartości 15 000 złotych!

Dziś (19.02.) i w sobotę (20.02.) za każde wydane 150 zł na zakupy, po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów można odebrać nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

Vouchery będą możliwe do zrealizowania dziś (19.02.), jutro (20.02.) i w poniedziałek (22.02.) w godzinach:

 • 19.02.2021 w godz. 12.00-21.00,
 • 20.02.2021 w godz. 9.00-21.00,
 • 22.02.2021 w godz. 9.00-21.00.

Szczegóły na temat odbioru voucherów, ich realizacji oraz punktów handlowych biorących udział w akcji, znajdują się w regulaminie TUTAJ.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Focus Park dba o zachowanie reżimu sanitarnego podczas akcji: punkt obsługi akcji oddzielony jest przesłoną z tworzywa sztucznego, długopisy i lada są systematycznie dezynfekowane, obsługa zakrywa usta i nos oraz używa rękawiczek jednorazowych. Pamiętajmy, że przy stoisku obsługi akcji może znajdować się naraz wyłącznie jedna osoba, oczekujący powinni zachować dystans 2 m.

-czytamy na stronie centrum handlowego Focus Park.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj