Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pomidor! Zagrasz z nami? [KONKURS w RADIU 90]

Facebook Twitter

Uwaga, uwaga! Nowy konkurs w Radiu 90. Mamy dla was skrzynie pełne pomidorów z ogrodnictwa Krauze w Gaszowicach. Kto ma odwagę zagrać z nami? Przekonaj nas, że to do Ciebie mamy zadzwonić i zaprosić do gry. Kto chętny? Pomidor!

KONKURS w RADIU 90

Konkurs w Radiu 90. Gramy w Pomidor!

Ze słuchaczami Radia 90 chcemy zagrać w grę Pomidor! Pamiętacie na czym polega? Uczestnik dostaje serie pytań, na wszystkie musi odpowiadać słowem „pomidor”!. Gra toczy się do czasu aż przepytywany się pomyli lub roześmieje…

Konkurs w Radiu 90. Kto ma ochotę zmierzyć się z Martyną i Mariuszem?

Krok pierwszy: zgłoś się do konkursu, w formularzu poniżej przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś godnym przeciwnikiem w grze Pomidor! Napisz dlaczego to właśnie Tobie mamy zadać kilka pytań. Najlepsze zgłoszenie wchodzi do finału dnia. Krok drugi: odpowiedzi na pytania gospodarzy popołudnia. Kto jest odważny?

Do zdobycia codziennie 6- kilogramowa skrzynka pomidorów z lokalnej plantacji!

Dziękujemy za udział w zabawie. Konkurs zakończony

Konkurs od poniedziałku (17.06) do piątku (21.06), do słuchacza wybranego do finału oddzwonimy. Finały codziennie w programie popołudniowym 13.00- 18.00.

POMIDOR! w Radiu 90 _Regulamin_Konkursu

REKLAMA

Ogrodnictwo Krauze- to lokalny producent kwiatów rabatowych i balkonowych, chryzantem. Zajmują się także uprawą pomidorów i ogórków szklarniowych w cyklu przedłużonym. Prowadzą usługi w zakresie obsadzania donic kompozycjami kwiatowymi na życzenie – w donicach własnych lub donicach dostarczonych przez klienta. Oferta skierowana jest zarówno do odbiorców detalicznych jak i hurtowych.

Pomidor malinowy to odmiana lubiana przez konsumentów. Swoją nazwę zawdzięcza wybarwieniu skórki w apetycznym odcieniu czerwieni malinowej. Owoce są okrągłe, soczyste, o rozpływającym się w ustach miąższu. W Ogrodnictwie Krauze uprawiane są pomidory malinowe z wykorzystaniem ochrony biologicznej. Dzięki zastosowaniu naturalnych drapieżników nie stosują środków ochrony roślin. Kwiaty pomidorów zapylane są przez trzmiele. Pomidory dostępne są od marca do grudnia.

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024