Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pomysł na weekend: Świątecznie przystrojone samochody przejadą przez Żory

Facebook Twitter

Korowód świątecznie przystrojonych samochodów w Żorach. Miłośnicy samochodowego tuningu ze Stowarzyszenia Race For Victory już w najbliższą niedzielę (20.12.) zorganizują przejazd przez miasto, podczas którego kierowcy zaprezentują bożonarodzeniowe dekoracje swoich samochodów.

fot.www.zory.pl

Przejazd rozpocznie się o godzinie 18:00, a udekorowane samochody przejadą obok Parku Cegielnia, żorskiego Rynku, przez os. 700-lecia Żor, os. Powstańców Śląskich, os. Księcia Władysława, os. Sikorskiego, os. Pawlikowskiego i os. Korfantego.

Rozpoznacie nas z daleka, postaramy się poruszać kolumną 15 samochodów. Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala nam rozmowę z Wami o dekoracjach samochodu. Podczas ewentualnego postoju, kierowcy pozostaną w swoich pojazdach

– podkreślają organizatorzy. Oglądających prosimy o zachowanie dystansu minimum 2 metrów od siebie. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Uczestnicy przejazdu będą się poruszać z maksymalną prędkością 40 km/h w strefach zabudowanych oraz 15km/h w strefach zamieszkania. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności podczas natrafienia na kolumnę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022