Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pomysł na wieczór? Biblioteczny Klub Filmowy

Facebook Twitter

Filmy, wygodne leżaki, prawie kinowe nagłośnienie a na finał ciekawa dyskusja. Czy wiesz, że przy Kasprowicza 12 działa Biblioteczny Klub Filmowy? Najbliższe spotkanie, tym razem z Oscarami w roli głównej już w środę 26 lutego!

Jesteś miłośnikiem kina? Kochasz filmy starsze i nowsze? Szanujesz dobre kino dokumentalne, animację poklatkową oraz ciekawe, energiczne fabuły? Raciborska biblioteka zaprasza wszystkich kinomaniaków na comiesięczne spotkania Bibliotecznego Klubu Filmowego!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podyskutować o kinie i wszystkim co z nim związane. Obiecujemy przyjazną atmosferę i ciekawe słowo wstępu o filmie i jego twórcach. Tytuł filmu zawsze wybierają uczestnicy w trakcie spotkania

– mówi Magdalena Wieder z MiPBP, organizatorka.

Spotkania odbywają się zazwyczaj w ostatnią środę miesiąca. Najbliższe, w ramach którego wyświetlony zostanie zdobywca dwóch tegorocznych Oscarów: w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy oraz najlepsza muzyka oryginalna – film opowiadający o upadku człowieczeństwa i społecznym wykluczeniu, zaplanowano na 26 lutego na godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają chętnych powyżej 16 roku życia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020