Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pomysły na Szkołę Podstawową w Studziennej

Facebook Twitter

Pomysły na Szkołę Podstawową w Studziennej? Są, choć na razie tylko na papierze. Przestawiono pięć koncepcji na rozbudowę bazy sportowej w tej części Raciborza.

www.raciborz.pl

Pomysły to prace dyplomowe wychowanków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Mieszkańcy Studziennej mogą je oglądać i oceniać na stronie swojej szkoły, ale choć zrobiły duże wrażenie, projekty nie zawierały kosztorysów, co utrudnia prognozowanie terminu ich realizacji.

Na spotkaniu z prezydentem Raciborza Dariuszem Polowym, deklaracja przystąpienia do inwestycji nie padła, choć już poprzednie władze miasta wpisały do planów na kolejne lata rozbudowę bazy sportowej w Studziennej. Na razie wiadomo, że na podstawie koncepcji, jakie stworzyli studenci PWSZ w Raciborzu – koncepcji pięknych, jednak nie do końca możliwych do realizacji- może powstać projekt z rozpisaniem dokładnych kosztów.

A budowa nowej sali gimnastycznej to marzenie placówki w Studziennej, która ciągle się powiększa. Teraz uczniowie ćwiczą w zastępczej sali rekreacyjnej, w której – gdyby stanęła osobna sala z prawdziwego zdarzenia- mogłyby powstać dwie klasy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2020