Porażka Odry Wodzisław na Dolnym Śląsku. Piłkarze przegrali 0:7 z Zagłębiem

Niebiesko-czerwoni przegrali 0:7 z Zagłębiem w spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek III ligi. Wodzisławianie przez większość drugiej części spotkania musieli sobie radzić w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Krzysztofa Krzyżoka. Zespół pojechał do Lubina osłabiony brakiem Damiana Tarki, Pawła Zdunka oraz Radosława Dzierbickiego.

Pierwsze półgodziny spotkania było wyrównane z obu stron, z minimalną przewagą drużyny gospodarzy. W 30. minucie jeden z piłkarzy Zagłębia został sfaulowany przez Jakuba Białasa. Sędzia bez wahania podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Patryk Kusztal i pewnie wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie Odra dążyła do wyrównania, ale świetnie dysponowana tego dnia drużyna z Lubina, napierała na bramkę gości i bramkarz Odry nie był w stanie uchronić drużyny przed strata kolejnych goli. Dla Odry Wodzisław była to pierwsza porażka w meczu wyjazdowym w tym sezonie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?