Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Porozmawiajmy o kotach!

Facebook Twitter

Tylko dzięki karmicielom koty w Rybniku mają się dobrze- mówi Radiu 90 Jowita Kasprzyk ze Stowarzyszenia KOTewka Rybnicka Kocia Przystań.

Posłuchaj:

Wciąż w mieście potrzeba większej ilości budek dla kotów:

Jowita Kasprzyk jest kocią behawiorystką, jutro (17.02.) będzie się można z nią spotkać w Halo! Rybnik, o 11.00 na wykład o szeroko pojętej kociej komunikacji. 17 dzień lutego to Światowy Dzień Kota.

Jowita Kasprzyk – koci behawiorysta. W 2017 r. ukończyła studia podyplomowe kierunek „Behawiorystyka zwierząt towarzyszących” w WSE w Krakowie. W tym samym roku była uczestnikiem konferencji „Algorytmy postępowania w medycynie behawioralnej psów i kotów” oraz „IV Kongresu Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej”. W 2016 r. ukończyła kurs „Ratownictwo zwierząt” oraz kurs „Agresja kotów”. Na co dzień opiekunka kotów, przedstawiciel Stowarzyszenia KOTewka Rybnicka Kocia Przystań.

Po wykładzie będzie możliwość porozmawiania o indywidualnych kocich problemach. Jednocześnie zachęcamy do udziału w zbiórce karmy dla kotów wolno żyjących w Rybniku oraz żwirku dla domów tymczasowych. Podarunki można zostawiać w Halo! Rybnik, zostaną przekazane Stowarzyszeniu w dniu wydarzenia. Także w Halo! Rybnik od 1 lutego stoi skarbonka, do której można wrzucać datki (zbiórka publiczna nr 2018/455/OR).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj