StartKultura

„Portrety”… sław kina na wystawie

…czyli największy festiwal i konkurs autorów zdjęć filmowych na świecie. Znaczną część wystawy stanowią również gwiazdy polskiego kina, jak Andrzej Wajda, Daniel Olbrychski, Marcin Dobrociński, Weronika Rosati, ale też gwiazdy ubiegłorocznej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Dziesiątki znanych wybitnych postaci zebranych w cykl portretów.

PORTRETY – wystawa fotografii Daniela Raczyńskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek (18.01.) o godzinie 18.00 w Rybnickim Centrum Kultury. Wystawa będzie czynna do 25 lutego.

Daniel Raczyński – fotograf, absolwent PWSFTViT w Łodzi, w zawodzie pracuje już 20 lat. Autor kilku wystaw indywidualnych i wielu projektów. Wykorzystując wiedzę,   zmysł estetyczny i doświadczenie, stworzył Grupę fotografowie.com, która zajmuje się logistyką i koordynacją procesu fotograficznego od zaopatrzenia technicznego, poprzez kreację po postprodukcję. Praca grupy to kreacja obrazów, w których zamykane są emocje, humor, niuanse będące kolorytem otaczającej nas rzeczywistości. Grupa współpracuje z wieloma stylistami, scenografami, hair & make-up artystami oraz dyrektorami kreatywnymi, a także z wieloma agencjami reklamowymi, wydawnictwami i klientami indywidualnymi. Strona: www.fotografowie.com

Zostaw komentarz