Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Porwali, bili i strzelali do ofiary. Kryminalna akcja w Jastrzębiu-Zdroju. Oprawców zatrzymano

Facebook Twitter

Próba porwania na ulicach Jastrzębia. Tydzień temu w środę (13.07.) około 7.00 rano trzech mężczyzn napadło na 34-latka, który wracał z pracy. Pobili go, strzelali do niego z broni pneumatycznej, po czym siłą wciągnęli go do samochodu.

Drastyczna sytuacja z pobiciem i strzałami z broni pneumatycznej miała miejsce tydzień temu w środę (13.07.) około 7.00 rano. Dziś (18.07.) informuje o niej policja.

Trzech mężczyzn z Czech, dwóch w wieku 27 lat oraz 33-latek, w samochodzie zatrzymali się obok 34-latka, który wracał z pracy. Zeznawał później, że widział podejrzaną skodę, która za nim jechała. Czesi pobili jastrzębianina, strzelali do niego z broni pneumatycznej, po czym siłą wciągnęli go do samochodu. Policję wezwali świadkowie, którzy widzieli te drastyczne sceny. Po paru minutach patrol ruchu drogowego, który jechał ulicą Podhalańska, zauważył skodę, która miała otwarte tylne drzwi, a z samochodu próbował wyskoczyć mężczyzna. Auto udało się zatrzymać.

34-letni jastrzębianin został przewieziony do szpitala z licznymi obrażeniami głowy. Zatrzymani Czesi trafili do tymczasowego aresztu, grozi im kara więzienia na czas nie krótszy niż 5 lat.

Dlaczego napadli na jastrzębianina? Policji oświadczyli, że był im winien pieniądze, pobity mężczyzna zaprzecza. Jak mówi asp. Halina Semik, rzeczniczka policji w Jastrzębiu:

trwa dochodzenie w tej sprawie i wyjaśniane są wszystkie wątpliwości.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj