Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Porządki w Jastrzębiu- Zdroju. Konsultacje w sprawie reklam w mieście

Facebook Twitter

Jest już gotowy wstępny projekt uchwały reklamowej dla Jastrzębia. Ustala zasady i warunki sytuowania na terenie miasta obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabaryty, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane. Jutro (27.02) konsultacje w tej sprawie.

Budżet obywatelski w Jastrzębiu

Konsultacje w sprawie reklam w Jastrzębiu- Zdroju

Projekt uchwały reklamowej dla Jastrzębia ustala zasady i warunki sytuowania na terenie miasta obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabaryty, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane. Uchwała ma na celu poprawę jakości przestrzeni publicznych – i co za tym idzie – jakości życia i zdrowia mieszkańców, budowanie wizerunku miasta z poszanowaniem dla wartości historycznych dawnego Zdroju.

Dlatego w poniedziałek (27.02.) wszyscy zainteresowani będą mogli w ramach prekonsultacji społecznych składać uwagi do tego projektu. Spotkanie jest otwarte, rozpocznie się o 16.30. Możliwe jest również wysłanie wypełnionych formularzy pocztą elektroniczną. Na opinie i uwagi w magistracie czekają do 17 marca.

Konsultacje w sprawie reklam w Jastrzębiu- Zdroju

Spotkanie otwarte w poniedziałek 27 lutego 2023 roku o godzinie 16.30 w siedzibie Urzędu Miasta w sali 129A (I piętro).

W ramach prekonsultacji społecznych możliwe będzie składanie uwag do projektu uchwały – na piśmie lub za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku pisemnego składania uwag należy wypełnić formularz (dostępny na tej stronie od 27 lutego 2023). Przy składaniu uwag za pomocą poczty elektronicznej prosimy o wskazanie zapisów, do których odnosić się będą konkretne komentarze lub uwagi. Możliwe jest również przesyłanie wypełnionych formularzy pocztą elektroniczną. Na opinie i uwagi czekamy do 17 marca 2023 roku.

Uwagi prosimy przesłać na adres Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój lub na [email protected]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023