Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Porzuć kliking dla biegania! Czas na dużą dawkę endorfin!

Facebook Twitter

Długo można by wyliczać korzyści, jakie daje człowiekowi bieganie. Jednak jedną z tych najbardziej widocznych jest... uczucie szczęścia i radości. Nie wierzycie?

Wystarczy wybrać się na zajęcia rybnickiej Akademii Biegania, by zobaczyć, że każdy z uczestników pokonuje kolejne kilometry z uśmiechem na ustach!

Uczucie szczęścia uzależnia. Dlatego, by systematycznie dostarczać sobie dawki endorfin, wystarczy regularnie biegać. Ale motywująca może być także obecność koleżanki, o czym przekonują nas Nina i Ela – uczestniczki rybnickiej Akademii Biegania.

Chciałbyś zacząć uprawiać sport, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Zaufaj trenerowi i dołącz do grupy, w której panuje świetna atmosfera. Andrzej Piecha już od kilku lat prowadzi zajęcia coraz popularniejszej Akademii Biegania.

Biegać każdy może – ważne jednak, żeby sobie przy tym nie zaszkodzić. Jak zatem powinien wyglądać poprawny trening? Posłuchajcie Andrzeja Piechy, który prowadzi Akademię Biegania:

Wiemy już na czym polega technika biegania. Andrzej Piecha, trener w rybnickiej Akademii Biegania radzi też, jak dobrać odpowiednie buty do biegania.

Bez niej nam się nie uda – motywacja. Jak o nią zadbać?

W zajęciach Akademii Biegania uczestniczyła Monika Turoń.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2021