Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pościg ulicami Jastrzębia-Zdroju. Uciekał, bo nie miał prawa jazdy

Facebook Twitter

Pościg ulicami Jastrzębia-Zdroju. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, uciekał głównymi ulicami miasta stwarzając spore zagrożenie. Grozi mu odsiadka.

Pościg ulicami Jastrzębia-Zdroju

To był nietypowy pościg ulicami Jastrzębia-Zdroju. Pomimo wydanego przez policjantów ruchu drogowego polecenia, kierujący pojazdem nie zatrzymał się do kontroli na alei Piłsudskiego, przyspieszył i zaczął uciekać jedną z głównych ulic miasta. Stwarzał zagrożenie w ruchu dla siebie i innych, wyprzedzając samochody, gwałtownie hamując, zajeżdżając drogę i nie zachowując bezpiecznej odległości.

Po kilku minutach, w trakcie jazdy, zamienił się miejscami z pasażerem. To właśnie on ostatecznie doprowadził do zdarzenia drogowego. Okazało się, że powodem ucieczki był sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 26-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego odpowie teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Obu mężczyznom, także 21-letniemu pasażerowi, który przejął kierownicę, grozi do lat 5 pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj