Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Posiadali przy sobie narkotyki. Wpadli, bo nie mieli zapiętych pasów [FOTO]

Facebook Twitter

Narkotyki we krwi i w... majtkach, dodatkowo zakaz prowadzenia pojazdów i auto bez wymaganego przeglądu. Policjanci z rybnickiej grupy speed znów w akcji. Tym razem na ulicy Wodzisławskiej zatrzymali volkswagena, bo pasażerka samochodu nie miała zapiętych pasów.

fot,.http://www.rybnik.slaska.policja.gov.pl/

Okazało się, że kierowca auta 27-latek, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych. Został on także sprawdzony narkotesterem, a tester wykrył możliwą zawartość narkotyków w ślinie. Dlatego została mu też pobrana krew do badania. Jakby tego było mało pasażer auta, 24-latek, który był poszukiwany przez sąd i posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę, które ukrył w bieliźnie. Na tym nie koniec, podczas przeszukania policjantka znalazła u 22-letniej pasażerki samochodu 15 woreczków strunowych z narkotykami, młynek z zawartością suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną.

Cała trójka została zatrzymana. Kierowcę ukarano mandatem, a pasażerowie usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających, grozi im do 3 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj