Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

#posiłekdlalekarza – to działa!

Facebook Twitter

Ciepłe dania dla pracowników szpitali docierają także w naszym regionie.

Jak już informowaliśmy w Radiu 90, niektóre restauracje z naszej okolicy przyłączyły się do akcji „Posiłek dla lekarza”. Chodzi o wsparcie osób ratujących zdrowie i życie osób przebywających w szpitalach w związku z koronawirusem. Dziś (18.03.) obiad dla pracowników Izby Przyjęć wodzisławskiego szpitala dostarczyła Chata Staropolska:

Chcieliśmy pomóc dzięki naszej pracy, jeżeli możemy pomóc lekarzom. Mamy tej pracy mniej z powodu zamknięcia restauracji. Działamy do tej pory wyłącznie na wynos, cateringowo. Zapraszamy. W ten sposób też możemy pomóc lekarzom, postanowiliśmy to wykorzystać. Zupka, drugie danie takie posiłki regeneracyjne to na co nam pozwala stan magazynowy, który jest większy ze względu na zaistniałą sytuację. No i staramy się robić dobry ciepły posiłek. Zupka, drugie danie, tak, żeby lekarze byli odciążeni i mieli nasza pomoc.
Radio 90: Ja już słyszałam, że to świetny gest. Tu już takie głosy dochodzą, miło wam?
Na pewno jest miło. Robimy to nie po to, żeby nam dziękować, ale żeby wesprzeć służbę zdrowia
Radio 90: Będziecie kontynuować
Tak na pewno.

– usłyszała Monika Sokołowska od szefa kuchni, Damiana Brody. Każdy może dorzucić się do posiłku, zbiórka prowadzona jest w internecie. Tam też dostępna jest aktualna lista lokali, które zgłosiły chęć udziału w akcji. Link TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2021