Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Poszukiwania 67-latka z Ochab Małych

Facebook Twitter

Na Śląsku Cieszyńskim trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. To 67- latek z Ochab Małych, który w środę (5.02.) w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W akcji prowadzonej od godzin nocnych bierze udział ponad 100 osób, strażaków oraz żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Na miejscu są także przewodnicy z psami wyszkolonymi w poszukiwaniach zaginionych.

Od rana przeszukiwane są wały w okolicach Wisły. Zaginiony mężczyzna ma problem z komunikowaniem się, kontakt z nim jest utrudniony, podczas chodu gestykuluje. Jak ustalono nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy maja jakiekolwiek informacje mogące pomóc w poszukiwaniach.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe łysina z bocznymi włosami, oczy niebieski, okulary,

Znaki szczególne: Mężczyzna podczas chodu gestykuluje.

Ubiór zaginionego: zimowa kurtka koloru szaro-zielonego, niebieskie spodnie typu jeans, buty brązowe, skórzane za kostkę, czarna czapka.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Cieszynie – telefon 33 8516255 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2020