Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Poszukiwania zaginionego mieszkańca Knurowa

Facebook Twitter

Dokumenty oraz buty zaginionego odnaleziono podczas zakrojonych na szeroka skalę poszukiwań 39-latka z Knurowa. Ostatni raz Sławomir Kosek widziany był na początku tego tygodnia w Kamieniu.

www.facebook.com/SlaskaKWP

Kilkudziesięciu policjantów z Rybnika i Knurowa, strażacy z PSP Rybnik, OSP, Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Jastrzębia, śmigłowiec Małopolskiej Policji uczestniczy w poszukiwaniach zaginionego Sławomira Kosek.

– pisze w mediach społecznościowych śląska policja. Mężczyzna ostatnio widziany był w dzielnicy Kamień, gdzie już wczoraj (27.06.) wieczorem prowadzono szerokie poszukiwania. Dotychczas odnaleziono dokumenty oraz buty zaginionego.

Sławomir Kosek ostatni raz był widziany 22/23 czerwca 2020 r. w rybnickiej dzielnicy Kamień, w rejonie ul. Robotniczej. Ma 39-lat, jest mieszkańcem Knurowa.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 175 cm; sylwetka szczupła; ogolona głowa.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z śledczymi z Komisariatu Policji w Knurowie tel. kontaktowy 47 85 90 538, 47 85 90 537 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020