Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poszukiwany nastolatek ciągle nie został odnaleziony [FOTO]

Facebook Twitter

Policjanci z Raciborza nadal proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego nastolatka. Norbert Bakota mieszkaniec Ciechowic zaginął 17 grudnia ubiegłego roku. Poszukiwany nastolatek

fot. Policja Racibórz

Tego dnia 19-latek opuścił miejsce zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Raciborscy mundurowi ponawiają prośbę o pomoc w poszukiwaniach zaginionego. Proszą o wszystkie informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Poszukiwany nastolatek

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 19 lat, szczupła sylwetka, wzrost 180 cm, włosy ciemny blond średniej długości zaczesane na prawo, boki wygolone, oczy niebieskie. Z tyłu głowy niewielka blizna około 2 cm długości, nie posiada tatuaży.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrany w kurtkę zimową z kapturem, z przodu i z tyłu kurtki poziomy pas koloru białego, spodnie jeans granatowe, buty sportowe koloru granatowego marki Reebok.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego, proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr. telefonu : 47 85 562 00, 47 85 562 86 lub pod nr. alarmowy : 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023