Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poszukiwany udawał, że nie ma go w domu

Facebook Twitter

Poszukiwany udawał, że nie ma go w domu. Kryminalni z Żor zatrzymali w środę (26.08.) mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez miejscowy sąd. 34-latek wcześniej ukrywał się na terenie Republiki Czeskiej.

Dzień wcześniej wrócił do Polski, a gdy policjanci zapukali do jego drzwi, udawał, że nikogo nie ma w domu. 34-latek poszukiwany był przez żorski sąd, który wydał za nim list gończy i dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego.

Wiedząc jednak, że na swym sumieniu ma przewinienia, za które grozi mu kara więzienia, w ubiegłym roku wyjechał do Czech. Wrócił we wtorek (25.08.) i „zameldował się” w jednej z miejscowych dzielnic, gdzie w czwartek po południu pojawili się kryminalni.

Mężczyzna, słysząc pukanie do drzwi, udawał, że nikogo nie ma w domu. Policjanci jednak byli pewni, że poszukiwany jest wewnątrz. Cierpliwość mundurowych w końcu popłaciła i nadeszła odpowiednia chwila, by zatrzymać 34-latka. Jeszcze wczoraj trafił on do zakładu karnego, gdzie spędzi za kradzieże najbliższe lata.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022