Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poszukiwany wpadł przez brak… maseczki

Facebook Twitter

Policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego, mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał maseczki. W trakcie legitymowania okazało się, że 42-latek jest poszukiwany. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany i trafił prosto do aresztu. Mężczyzna odpowie również za brak maseczki.

Od soboty w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Nie musimy mieć do tego profesjonalnej maseczki, wystarczy chusta lub część odzieży. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy przestrzegają wydanych obostrzeń.

Wczoraj (11.10.) około 8.30, policjanci ruchu drogowego patrolując ulicę Podhalańską, zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa. Mundurowi zatrzymali się i chcieli zapytać pieszego o powód niestosowania się do obowiązujących przepisów. Podczas legitymowania okazało się jednak, że jastrzębianin, chcąc wprowadzić w błąd policjantów, podał dane swojego brata. Policjanci nie dali się jednak zwieść. Mężczyzna, widząc, że nie ma innego wyjścia, podał prawdziwe dane, po których stróże prawa ustalili, iż mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. 42-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne mury. Policjanci sporządzili również wniosek do Sądu o ukaranie mężczyzny za brak maseczki i podanie fałszywych danych osobowych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj