Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Bądźcie ostrożni na drogach, szczególnie o tej porze. To jest apel i do kierowców, i do pieszych. Wczoraj (6.12) około 17.00 na ulicy Wałowej w Wodzisławiu Śląskim auto potrąciło 3 osoby na przejściu dla pieszych.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Wczoraj (6.12) po godzinie 17.00 wodzisławska Policja została powiadomiona o potrąceniu trojga pieszych na ulicy Wałowej w Wodzisławiu Śląskim. Na miejsce pilnie pojechali policjanci z wodzisławskiej drogówki. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, iż kierująca audi, 38-letnia mieszkanka Jatrzębia-Zdroju potrąciła trzech, przechodzących przez przejście dla pieszych nastolatków. Dwaj 14 -latkowie i jeden 15-latek odnieśli obrażenia ciała. Najpoważniej ranny został 15-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który został przetransportowany do szpitala. 38-letnia kierująca audi była trzeźwa, odpowie teraz za spowodowanie wypadku drogowego, grozi jej kara nawet 3 lata więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Wodzisławscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności w rejonie każdego przejścia dla pieszych:

Apelujemy również do pieszych, aby korzystali z elementów odblaskowych również w obszarze zabudowanym. Jesteś pieszym? Daj szansę kierowcy, aby Cię zauważył. Od tego zależy Twoje bezpieczeństwo.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 marca 2023