Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Potrójna wpadka 33-latka. Nie tylko narkotyki były problemem

Bez uprawnień, ale z narkotykami. Kierowca zatrzymany w Raciborzu miał kilka przewinień.

narkotyki
fot. Policja Racibórz

Szacowany czas czytania: 00:40

Zatrzymany mężczyzna był bardzo zdenerwowany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto z wnętrza pojazdu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany.

fot. Policja Racibórz

Policjanci przeszukali pojazd 33-latka i znaleźli w nim narkotyki, które były schowane w schowku i pod fotelem pasażera. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna jest także pod ich wpływem Z marihuany, którą posiadał, można było przygotować kilkanaście działek dilerskich narkotyku.

Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd, a za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Czytaj także:

REKLAMA