Potrójna wpadka 33-latka. Nie tylko narkotyki były problemem
Bez uprawnień, ale z narkotykami. Kierowca zatrzymany w Raciborzu miał kilka przewinień.

Szacowany czas czytania: 00:40
Zatrzymany mężczyzna był bardzo zdenerwowany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto z wnętrza pojazdu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany.

Policjanci przeszukali pojazd 33-latka i znaleźli w nim narkotyki, które były schowane w schowku i pod fotelem pasażera. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna jest także pod ich wpływem Z marihuany, którą posiadał, można było przygotować kilkanaście działek dilerskich narkotyku.
Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd, a za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 3 lat więzienia.
Czytaj także: