Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Potrzeba tylko słońca! Kąpielisko w Roju gotowe, jutro otwarcie

Facebook Twitter

Kąpielisko w Roju gotowe na otwarcie. "Rajską falę" będzie można odwiedzić w najbliższy weekend.

kąpielisko w Roju

Kąpielisko w Roju zaprasza

W sobotę i niedziele (15-16.06.) zaplanowano przedsezonowe otwarcie pływalni. To idealna okazja, by przetestować nowy basen i jego atrakcje. Żorski MOSiR zakończył wszelkie przygotowania obiektu do letniego sezonu i nie chce czekać na pierwszy dzień wakacji. To ma być też okazja do przetestowania obiektu przez obsługę – słyszymy w magistracie. W kolejnym tygodniu ośrodek będzie jeszcze niedostępny dla klientów, pełną parą ma ruszyć 22 czerwca, będzie od tego terminu czynny codziennie w godz. 10:00 – 19:00.

 Wszystkie czynności związane z przygotowaniem obiektu do sezonu letniego zostały wykonane, zatem nie ma co czekać na pierwszy dzień wakacji. Zdecydowaliśmy o uruchomieniu basenu dla klientów już 15 i 16 czerwca. Zdajemy sobie sprawę, że tak duży, nowoczesny obiekt, z nowym systemem sprzedaży biletów i wieloma atrakcjami wodnymi, którego obsługi cały czas się uczymy, wymaga przetestowania przed stałym i pełnym sezonem letnim dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu jeszcze przed wakacjami

– mówi Marek Utrata, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach.

Koszt biletów przed sezonem to 15 zł normalny i 6 zł ulgowy.

W okresie od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny dla klientów – to czas na ewentualne drobne poprawki. Natomiast już od pierwszego dnia wakacji, czyli 22 czerwca „Rajska Fala” będzie czynna codziennie w godz. 10:00 – 19:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lipca 2024