Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poważne wypadki drogowe w regionie

Facebook Twitter

Kilka poważnych wypadków drogowych miało miejsce we wtorek (23.06.) na drogach regionu.

Po 16.00 w Lyskach na skrzyżowaniu ulic Rybnicka-Sportowa auto potrąciło rowerzystkę, która przewoziła w foteliku dwuletnie dziecko. Obrażenia 38-latki okazały się na tyle poważne, że śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Dziecko także trafiło do szpitala, doznało ogólnych obrażeń.

Śmigłowiec pogotowia ratunkowego był potrzebny także w Krzyżanowicach gdzie 14-letni rowerzysta został potracony przez samochód. Jak wstępnie ustaliła policja chłopak wyjechał z posesji wprost pod koła fiata.

W Pszowie natomiast auto potrąciło na pasach 28-letnią kobietę. Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pieszej pomocy. Szuka go policja. Poszkodowana trafiła do szpitala gdzie jak się okazało miała 2 promile alkohol we krwi.

Jeszcze jeden wypadek miał miejsce w Czerwionce na ulicy Ligonia gdzie auto skręcające w lewo potrąciło motorowerzystę. 52-latek także został przewieziony do lecznicy. Okoliczności wszystkich zdarzeń drogowych wyjaśniają policjanci.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj