Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powiat Cieszyński: Auto wpadło do rzeki Bładnica w Międzyświeciu

Facebook Twitter

Auto wpadło do rzeki Bładnica, dwóm podróżującym osobom udało się wydostać na brzeg. To weekendowe (04.02.) zdarzenie w Międzyświeciu, w powiecie cieszyńskim.

Auto wpadło do rzeki. Wszystko działo się w sobotni (04.02.) ranek. Po godzinie 8.00 w rejonie ulicy Jagodowej do rzeki podjechał Volkswagen Golf. Kierująca autem 24-letnia kobieta zobaczyły znak zakazujący przejazdu, zahamowała, ale auto wpadło w poślizg i zsunęło się do rzeki.

Auto wpadło do rzeki.  Pasażer poszukiwany przez śledczych

Gdy na miejsce dotarli ratownicy, silny nurt Bładnicy zdołał już porwać samochód, znajdował się 200 metrów od brodu. Strażacy na miejscu udzielili pomocy przemoczonej kobiecie, której udało się dotrzeć na brzeg. Twierdziła, że jechała autem sama. Jednak w tłumie gapiów szybko znaleziono przemoczonego mężczyznę. Jemu również natychmiast udzielono pomocy.

Szybko okazało się, dlaczego nie chciał przyznać się, że jechał jako pasażer samochodem. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego w Cieszynie.

Zobacz wpis w mediach społecznościowych:

Czytaj także:

Zobacz nasze filmy na YouTube:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023