Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powiat cieszyński: śmierć na drodze [FOTO]

Facebook Twitter

Dziś (13.04.) przed południem, miał miejsce kolejny, tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Na odcinku drogi wojewódzkiej DW938 w Hażlachu 63-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył samochodu ciężarowego. Niestety, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia. Nieprzerwanie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze!

Do zdarzenia doszło odcinku drogi wojewódzkiej DW938 w Hażlachu, w rejonie skrzyżowania ulic Cieszyńskiej i Parchów. Kierujący osobowym chevroletem mężczyzna, z nieustalonych przyczyn, najechał na tył pojazdu ciężarowego. Niestety, prowadzona przez ratowników medycznych resuscytacja, nie pomogła. 63-letni mieszkaniec naszego powiatu zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z cieszyńskiej drogówki, wspierani przez technika kryminalistyki. Droga początkowo była całkowicie zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin- droga została całkowicie odblokowana o 14.10.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmą się śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. To już kolejny poważny wypadek na terenie powiatu cieszyńskiego.

Nieprzerwanie apelujemy o ostrożność, zachowanie bezpiecznej odległości, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków na jezdni!

– apeluje cieszyńska policja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024